Zdravíme celý ATLANTA tým,

již jsme počítali s Vaším sdělením o ukončení kursu pro skupinu, ve které byli naši kluci.

Při této příležitosti Vám velice děkujeme za Vaši výuku, kterou jsme pro kluky využívali  již od školky až do jejich 18 let. Bez obav jsme Vám je svěřovali i na letní tábory, na které se nesmírně těšili a na kterých jste je vždy překvapili připraveným  nápaditým programem, takže kdykoliv zavítáme na Deštnou, kluci vzpomínají, kde a co prožili. Jestliže píšete, že děti byly úžasné, totéž tvrdíme my: BYLI a JSTE ÚŽASNÍ. Přejeme Vám mnoho sil, trpělivosti a nápadů při pokračování ve Vaší výuce.

Zdraví Vás rodiče a kluci Tužilovi , září 2017

 

Ahoj Šárko,

škoda ,že to tenhle rok nevyšlo,myslel jsem si ,že to bude můj poslední rok s Atlantou ,ale nedá se nic dělat.Chtěl bych vám s Honzou moc poděkovat za všechno ,co jste mě všechno naučili,za ty nejlepší tábory a spousty zážitků .Děkuju moc ,protože díky vám jsem získal spoustu kamarádů,naučil se bez problémů ovládat Angličtinu apod.Doufám ,že se zas uvidíme na nějakém Atlanta srazu.

S pozdravem

Marek Matějů, září 2017

 

Jinak Vaškovi se daří dobře a dělá nám radost, co se školy týče 🙂 (doma už je to mutující puberťák 😀 ) Na konci roku měl samé jedničky,tak doufáme,že v tom bude nadále pokračovat.
Letos si za druhý povinný jazyk vybral španělštinu,tak doufáme,že mu půjde stejně dobře jako angličtina. V červnu dělal nějaké rozdílové testy a je teď v nejlepší skupině. Učitelka z něj byla nadšená a dokonce si ho vybrala i do divadelní hry v anglic.jazyce. Měli to opravdu moc povedené a hráli dokonce i pro Uhříněveskou školu. Velké díky patří i vám s manželem. Bez vás by byl s tou angličtinou dost pozadu!
Tak se mějte hezky a děkuji za přihlášení Marka. V dalším emailu Vám pošlu nějaká fota popř. i video z té Vaškovi hry,pokud ho najdu.
Děkuji. S pozdravem Vostoupal,  září 2017

 

Dobrý den,

Děkujeme za všechny zasílané údaje z tábora. Popravdě byť jsme si již zvykli na úroveň Vašich táborů, letos jste nám udělali obzvláště radost. Na Ondrovi je ten týden znát. Tak nějak jsme se shodli, že děláte angličtinu opravdu s radostí a vizí děti něco naučit.

Takže ještě jednou díky.

Jooooo a protože jste tak dobří, tak Vám za rok šoupneme i Matesa – a to bude „jinej sekáč“ :-).

Hezký zbytek léta

Jirka ( a Šárka) Skladowští, srpen 2017

 

Dobrý den Šárko!

Chci se přidat s poděkováním za skvělé, intensivní zážitky na Vašem táboře! Klobouk dolů za přípravy, organizaci, promyšlenost :). Tak přeji hodně další inspirace, motivace a i radosti z vynaloženého úsílí. Všem pořadatelům.
Hezký zbytek léta a snad i odpočinku přeje celé rodině

Petra Felcmanová, srpen 2017

 

Ahoj Šárko,

tak jednak vám všem děkuji za péči, kterou jste věnovali mým dětem během tohoto školního roku a zrovna hlásím, abyste s oběma počítali i na rok příští :-)

Aneta dnes přišla celá rozzářená, že prý příští rok budou mít hlavně konverzaci a že už se na to těší :-)

Také prý, kdybyste s Katkou rozhodly, že na to má, tak se mě ptala jestli by si příští rok mohla udělat zkoušky pro dospělé. To ale zatím beru jen jako vzdálenou budoucnost :-)

Mějte se krásně a užijte si prázdniny a uvidíme se v srpnu, už teď jsem zvědavá čím nás při příjezdu překvapíte 😀

Pa a moc díky za vše

Lucka Hornofová 2017

 

Dobrý večer, přihlášku jsem vyplnila na webu. Mám radost ,že vás kytka potěšila. Tomík je z vašich hodin nadšen a my s mužem anglicky neumíme, tak mu nemůžeme s ničím poradit. O zkouškách se domluvíme v září osobně. Mějte se moc pěkně Iva Březovská 2017

 

Dobrý den, Šárko a Honzo,

moc děkujeme za video, za rok jste zase neskutečně pokročili, gratuluju:-)
Když poslouchám Matyáše, jak komunikuje s anglickýma sestřenkama, tak mu spousta naučených obratů naskakuje a to je moc fajn.
Letos vynechá tábor, taky z důvodu, že ve stejném termínu má fotbalové soustředění. Ale o zážitcích z loňského tábora vypravuje dodnes – v dobrém, samozřejmě!
Ráda bych, aby příští rok pokračoval na Komendě v Novém Městě, snad to už vyjde se školním rozvrhem, tak tam s ním prosím předběžně počítejte.
Mějte se krásně!
Zdenka Vláhová  ZŠ Fr. Kupky Dobruška 2017

 

Dobrý večer,

moc děkujeme za krásné video z MŠ Tyršova – začátečníci. Byli jsme nadšeni a překvapeni, co všechno se za rok všechny děti naučily a tímto bychom chtěli velmi poděkovat panu učiteli Honzovi za Terezku.

Alexandra a Jiří Kozákovi  MŠ Třebechovice 2017

 

Dobrý den,

moc děkujeme za zaslaná videa.

Natálku na příští rok určitě zase přihlásíme.

Doufám, že se Natálka na hodinách snaží a že jí Vaše hodiny dají tolik co Anetce.

Přeji hezký den.

S pozdravem

Vejrová ZŠ Opočno 2017

 

Dobrý den,

moc děkuji nejen za e-maily a certifikát, ale Vám i celému Vašemu týmu za báječnou práci, kterou s mou dcerou odvádíte. Sofi angličtina s Vámi celé ty roky moc baví. Jsem vděčná za bezvadnou formu i kvalitu výuky.
Děkuju a přeju krásné prázdniny!
Všechny Vás zdraví Lenka Cole 27.6.2016

Milá Šárko, mělas pravdu, byl to email plný emocí, takže jsem u něho i slzu dojetí uronila…Moc a moc děkujeme Honzovi za trpělivost, snahu co nejvíce naučit, přípravu na zkoušky i za podporu, kterou jste oba Adélce věnovali. Adélka měla opravdu obrovskou radost a my s ní! Je to povzbuzení i do dalšího “učení”, proto se A’ďa už těší na další školní rok s vámi. Přeji krásné prázdniny celé rodině a ještě jednou velké díky! Gábina Pultarová 26.6.2016

Dobrý den,

jak Slávek, tak i Ondra budou pokračovat, přihlášky jsem odeslala. Jinak Slávek i mi jsme měli z výsledků zkoušky velkou radost. Moc děkujeme za práci, kterou s dětmi děláte.Bílková 26.6.2016

 

Zdravím , děkuji moc moc za email , který nás opravdu potěšil . Budeme se těšit na tábor a na příští školní rok . Obě holky chodí rády na vaše hodiny., takže celému týmu Atlanty patří velké DÍKY . J . Zelená 23.6.2016

 

Ahoj Šárko,

děkuji za certifikáty a hlavně moc děkuji celému Atlanta týmu, protože bez vás by moje děti ty zkoušky neudělaly. O tom jsem bytostně přesvědčená.Takže díky moc za péči, kterou jim celé ty roky věnujete. Dnes jsem si to počítala a pokud se nemýlím tak Aneta chodila letos už devátým rokem.Na příští rok počítej s oběma dětmi. Ještě jednou moc díky za vše a užijte si začátek prázdnin a těším se na viděnou v srpnu na táboře :-)Lucka  23.6.2016

 

Milá paní Králíčková,vážený Atlanta týme,moc Vám děkujeme za péči,kterou jste věnovali Filipovi po celý školní rok,pevné nervy,dobrou náladu a skvělou výuku jiným stylem,který umí zaujmout. Takže moc a moc děkujeme.Přejeme Vám krásné prázdniny plné sluníčka,hodně pohody a krásné letní dny.Zdraví Vás Šrámkovi.Děkujeme. 31.5.2016

 

Vážení a milí Králíčkovi,moc a moc děkujeme za Vaši výuku.Filipa to moc baví.V pátek donesl domů výsledky zkoušky Starters.Musím říct,že i te´d,když píšu email pro vás,se mi oči zalévají slzami,jak jsem z toho dojatá a nadšená.Takže ještě jednou pro Vás velký dík za celoroční péči.Na shledanou při začátku tábora.Moc zdraví Šrámkovi. 2015

 

Dobrý den,

moc děkuji za video, je to parádní……
Určitě využijeme vašich služeb i příští školní rok !!!!

děkujeme
Nikodímová Petra
(Míša – MŠ Nepasice)

 

Dobrý den,paní Králíčková,moc děkujeme za aktuální zprávy a info o rozvrhu a plánovaných novinkách.Musím říct,že Filip přijel z tábora nadšený,povídal s námi neustále anglicky a začleňoval anglická slovíčka do českých vět. Byli jsme z toho moc potěšeni…Mějte krásný víkend a do nového školního roku hodně elánu,pevné nervy a dobrou náladu.Děkujeme za Vaši péči.Zdraví Šrámková A. Třebechovice p. O.

 

Velké poděkování vedoucím a všem instruktorům za organizaci, připravenost, kreativitu, neskutečnou atmosféru…úctyhodný přístup k tomu co pro děti vytváříte :-)) Odměnou je Vám zaslouženě spokojenost, nadšení všech dětí, které se rádi vracejí. Jen při prohlížení fotografií a nadšeného vyprávění Dušana na mě dýchla atmosféra z prožitého týdne a doslova oskarové výkony jak herecké , tak výběr kostýmů, rekvizit, mě při vzpomínce baví ještě teď! Hodně fantazie, trpělivosti a chuti do dalšího počínání přeje všem Petra Felcmanová Opočno
— 

S Atlantou spolupracujeme více jak 10 let. U dětí je angličtina velmi oblíbená, každý čtvrtek se těší na příjezd pana Králíčka, který si děti získal svým vlídným a přátelským vystupování. Rodiče mají možnost účasti na hodinách. Závěrem korzu bývá pro rodiče besídka, kterou vede paní Králíčková. Rodiči se v závěru ukázky zapojují do her a odcházejí pak s pocitem příjemně prožité chvíle se svými dětmi.

Žďárková Eliška, ředitelka MŠ Pohoří

Ještě jsem chtěla poděkovat a pochválit za připravenou besídku pro rodiče. Bylo tam vidět hodně práce, kterou jste odvedla a hlavně lásky, se kterou to děláte. Takže velké díky
Zdravím a přeji pěkné prázdniny, dovolenou a klidný průběh tábora.
Hůlková Markéta

 Adam má dg. dysortografii  a musím říct, že v českém jazyce jsme v 1.-2. třídě dost bojovali, teď už je to přeci jen o něco lepší. Ale díky Vašim kurzům s angličtinou nemáme  větší problémy. Všimla jsem si, že hodně lekcí už asi nestihnou do konce roku probrat a potáhnou to do  dalšího školního roku jako dluh.Bude jen dobře, když to bude stále procvičovat formou, která se nám už od MŠ osvědčila. Děkuji moc za práci, kterou odvedl celý váš  tým a těším se na další spolupráci a hlavně na tábor plný čertů a pekelníků . Budu ráda, když kluky ubytujete  pohromadě . Myslím , že tím předejdeme stýskání. Děkuji  L. Bejdová

Dobrý den,

ráda jsem hodinu viděla, byla velmi intenzivní. Děti jsou šikovné a líbí se mi, že mluví. Určitě se na další spolupráci domluvíme.

S pozdravem Mgr. Hana Jakubcová, ředitelka ZŠ Solnice

 

Dobrý den,

děkujeme za uložení těchto videí a zprostředkování jedinečné možnosti podívat se do vašich hodin a udělat si obrázek o tom, jak s dětmi pracujete, jak se děti snaží,  jak je to baví. Velmi nás zajímá, jaké pokroky Nelinka dělá a jak ji to posunuje, nicméně doma se toho často mnoho nedozvíme 🙂 a dostat se na Vaše hodiny je pro nás komplikované. Proto tuto možnost opravdu vítáme, je to super.

Z prvních videí máme velmi dobrý dojem a utvrdily nás ve smysluplnosti tohoto „studia“.

Budeme se těšit na další video.

S pozdravem,

David a Monika Kimelovi, ZŠ Solnice

 

Kurzy anglického jazyka s Šárkou a Káťou jsou amazing. Učí nás nebát se mluvit, a to je pro naši čtyřčlennou skupinku velmi důležité. Hodiny výuky jsou pestré, pomocí různých názorných pomůcek si lépe pamatujeme slovíčka i gramatiku. Při domácích úkolech si ověřím svoji znalost a také mám motivaci učit se doma. Na výuku angličtiny se těším, protože nemám strach něco říct, nebojím se, když něco spletu. Máme dobrou partu, výuka probíhá v přátelské atmosféře.

Míla Drábková   kurz pro dospělé A-klub Dobruška

 

Naše děti absolvují kursy angličtiny od školky a pokračují i na základní škole. Mám radost,  že díky těmto kursům mají děti velmi pozitivní vztah k anglickému jazyku a není to pro ně pouze nutná povinnost. Jsme velmi spokojeni.

L. Peterová mamka Maxe a Lindy     MŠ Val a ZŠ Dobruška Pulice

Dobrý den,

mám krásný zážitek z minulého týdne. Zúčastnila jsem se závěrečné besídky kurzu anglického jazyka dětí od 1. do 5. ročníku ZŠ v Pulické ulici. Všechny děti byly zapojeny do pohádek, písniček, říkánek a hlavně – mluvily a zpívaly nahlas a srozumitelně. Je vidět, že se naučily i rychle (anglicky) myslet, protože celá besídka měla spád a děti reagovaly hbitě a spontánně.  Paní vedoucí Šárka ukazuje, že učení je hra a radost.

Děkuji dětem i Šárce.

Míla Drábková  Dobruška

 

Manželé Králíčkovi nás navštěvují v MŠ Třebechovice pod Orebem již
několik let. Jejich vyuka je rozmanitá, vedená v radostné náladě a
pohodové atmosféře. Oba lektoři jsou velice příjemní, snaží se
přizpůsobit, nenarušovat běžný chod a akce školy, s personálem vychází
naprosto bez problémů a děti je milují. Od nás prostě dostávají 1*.
Dušková Dagmar – ředitelka školy MŠ Třebechovice pod Orebem

 

Když jdu na angličtinu pro dospělé těším se na výbornou hodinu výuky hravou formou bez stresu a výčitek. Hodiny jsou uvolněné, vtipné a hlavně plné angličtiny, kterou do vás dostanou ani nevíte jak . Vřele doporučuji. Iva Šormová  A-klub Dobruška

 

Naše mateřská škola spolupracuje s Atlantou již po několik let. Každý rok máme otevřenu jednu nebo dvě skupiny. Děti se na výuku těší, rodiče jsou také spokojeni. Jsou pro ně připravovány besídky, mohou vstupovat do hodin.

Spolupráce je pěkná, milá a vstřícná.

Mgr. Kubalová Hana, ředitelka MŠ Opočno