Výuka dospělých V DOBRUŠCE A V LÍPĚ NAD ORLICÍ

DSC00246A-klub si za svoji  šestiletou existenci našel své klienty, a proto bude tato výuka pro dospělé pokračovat i nadále.

Výuka je pro úplné začátečníky až pro pokročilé.

Máme vlastní metodiku a materiály.

Zaměřujeme se  na konverzaci a osobnostní rozvoj, maximálně sepřizpůsobujeme jednotlivých skupinám a jejich požadavkům. Používáme flashcards, hry, songy, ale i gramatiku, zažijete spoustu legrace a věříme, že se budete rádi vracet a vytvoříte si ve skupině fajn kolektiv.

Malé skupiny lidí 2 – 4 – max. 6 osob.

U nás nezažíváte stresující hodiny, ale rozmluvíte se jazykem přirozeně a bez stresů.

Najdete nás v nových prostorách – budova Veterinární ordinace pana MVDr. Štacha v Dobrušce (vedle Penny marketu) – samostatný vchod zezadu.

Druhá pobočka vzniká v Lípě nad Orlicí – možnost výuky v učebně  i venku na trávě či na procházkách v lese  – pro děti i dospělé.

Lektorky: Šárka Králíčková, Katka Černíková, Beáta Pultarová

Výuka bude zahájena první týden v říjnu a první týden v únoru a bude probíhat v dopoledních, odpoledních i večerních hodinách. Více informací na tel. 728 926 399, přednost mají studenti z minulých let.

 

PLATBA VZDĚLÁVACÍHO PROGRAMU:

  • 2 650,-Kč/ pololetí
  • 5 000,-Kč / rok

Platbu je možné provést převodem na účet nebo v hotovosti
ČS 2123466133/0800
variabilní symbol: do zprávy pro příjemce napište své jméno a příjmení

 

PODMÍNKY VZDĚLÁVACÍHO PROGRAMU

Roční program začíná na začátku října a končí v polovině června následujícího roku dle počtu odučených hodin v počtu 30 lekcí za školní rok.

Výuka probíhá 1x týdně,  lekce trvá 60 min, minimální počet 4 osoby ve skupině, v případě nižšího počtu osob bude přizpůsobena cena či kurz nebude otevřen. Studenti jsou zařazeny do skupin dle dosažených jazykových znalostí. Vyhrazujeme si právo nezahájit kurz v případě nízkého počtu studentů.

Součástí programu nejsou výukové materiály.

Výuka neprobíhá ve dnech státních svátků, podzimních, vánočních, jarních, velikonočních a školních prázdnin dle příslušného kraje.

Absence z naší strany bude nahrazena. Studentovi nevzniká nárok na vrácení kurzovného při překážkách vzniklých z jeho strany, které mu zabraňují v řádné docházce, v případě dlouhodobé nemoci je cena vrácena dle počtu zameškaných hodin.

Uvedené údaje budou použity výhradně ke kontaktu mezi organizátorem kurzu a studentem.  Odhlášení z programu je možno pouze v pololetí telefonicky či písemně.

Souhlasíme s uveřejněním fotek a videí  z výuky na webových stránkách Atlanty.